פעילות הארגון

תמיכה במשפחות במצוקה

יש מראות שגם האדם הקשוח ביותר לא יכול לעמוד בפניהם, ילדים רעבים שמבקשים מאמא אוכל והיא לא יכולה לספק להם אותו – אין דבר נורא מזה. לצערנו הרב זה המצב במשפחות רבות ובמיוחד בתים בהם ל"ע נפטר אב המשפחה והותיר אחריו יתומים ואלמנה שאין להם איך לכלכל את עצמם באופן הכי בסיסי. תהילה לדוד ומחלקת החסד על עשרות המתנדבים דואג להם.

מאות משפחות שנקלעו מסיבות שונות ועגומות למצב כלכלי מחריד, מקבלות סלי מזון עם מוצרים בסיסיים ותמיכה חודשית שמצילה אותם מחרפת רעב.

חוגי בית

גם אתם רוצים להביא ברכה לביתכם? להחכים, ללמוד ולמלא את עצמכם ואת הסובבים אתכם במטען רוחני ונפשי לחיים?

חוגי הבית של תהילה לדוד הם המענה המושלם עבורכם! אצלכם בסלון (או בימים מאתגרים יותר – בזום) יערך חוג בית בהשתתפות רבנים ומרצים במגוון תחומים שתבחרו. אין דרך טובה מזו להביא ברכה הביתה ולהעשיר את עולמכם בידע מחכים מאוצרות התורה והקבלה היהודית.

מידי ערב מתקיימים ברחבי הארץ חוגי בית מרתקים ממיטב הרבנים והמרצים בתחומי ענין שונים כמו זוגיות, חינוך ילדים, סגולות ומזלות ועודהחוגים הינם ללא תשלום.

ייעוץ רבני ומקצועי

בצמתים רבים במהלך החיים אנו עומדים תוהים ומבקשים מישהו שיורה לנו את הדרך, רב וצדיק, חכם ומנוסה שלמד ויודע לתת את הפתרון, במקרים רבים של קושי רפואי או משפחתי אנו זקוקים ומחפשים את הישועה והברכה שתביא מזור ומרפא ושלווה לחיינו.

אלפי גברים ונשים נעזרים בשרות המיוחד המאפשר לקיים ללא כל עלות פגישת ייעוץ טלפונית עם גדולי הרבנים והמומחים, בהם:

נשיא הארגון הצדיק ופועל הישועות רבי מרדכי איפרגן שליט"א.

מומחה הבריאות הנודע הרב אור בן עוזיאל, והקורא בתהילים הרב יוסף בן שמואל.

החזקת אברכי כולל

בירושלים עיר הקודש ישנם צדיקים העוסקים בתורה יומם ולילה, התורה הקדושה שבזכותה העולם כולו מתקיים. אותם אברכים ובני משפחותיהם מקבלים על עצמם מלכתחילה להסתפק במועט, להשקיע את חייהם ברוחניות ובקדושה ולוותר על מנעמי החיים הגשמיים.

אך בכל זאת בסופו של דבר הם צריכים להתקיים ואין זכות גדולה מזו, להחזיק ולסייע ולתמוך בהם.

הארגון תומך בקיומם של שלושה כוללים בהם תלמידי חכמים הנתמכים מידי חודש במלגה קבועה המסייעת בכלכלת המשפחות הברוכות.

חלוקת מתנות בבתי חולים

להעלות חיוך על הפנים שכמעט שכחו איך נראה חיוך. זו המטרה שבשבילה מכתתים פעילי הארגון את רגליהם בין המחלקות הקשות, בין חולים אונקולוגיים לילדים הסובלים בטיפולים קשים ומרים ומביאים אליהם שמחה ואור דרך מתנות, משחקים, ממתקים ודברי מאכל. וגם למשפחות שמבלות שבועות וחודשים ארוכים בין הכתלים האפורים של בתי החולים ומשוועות למשהו שיוציא אותם מעט מעצב והסבל שהם חווים יום יום, גם להם מגיע משהו שישמח אותם.

פעילי הארגון יוצאים לבתי החולים במחלקות הכאובות ביותר, פוגשים את החולים ובני משפחותיהם ומשמחים אותם במתנות ופינוקים שמכניסים לאפלת המחלה והקושי מעט אור.

הכנסת ספר תורה

לפני מספר שנים החל תהילה לדוד במיזם ייחודי לאחדות ישראל המחבר קהלים רחבים לכתיבת ספר תורה והכנסתו למקומות מיוחדים כמו מחנות צה"ל והכותל המערבי.

הרעיון זכה להדים נרחבים והתעניינות רבה בכל רחבי העולם היהודי, קהלים שונים ומגוונים לוקחים חלק ומשתתפים גם הם בכתיבת ותרומת אות או פרשה בספר התורה.

את המצווה והזכות ניתן להקדיש לבני משפחה לכבוד יום הולדתם או בעת הצורך לרפואת קרובים ומכרים וכמובן לזכותם ולעילוי נשמתם של היקרים לנו שהלכו לעולמם והאות בספר התורה יהיה עבורם הנצחה הטובה ביותר.

אנחנו כאן בשבילכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן